Žaluzie

Na žaluzie ovládané řetízkem (IDK, MAX) poskytujeme 4 letou záruku!

Vertikální žaluzie látkové

Vertikální látkové žaluzie v sobě spojují sluneční clonu s elegantní dekorací interiéru. Tvoří tak moderní dominantu bytových, kancelářských, společenských a jiných reprezentačních prostor. Tyto žaluzie nahrazují tradiční prvky jako závěsy a záclony. zalStále častěji jsou používány z důvodu ochrany alergiků, neboť jejich instalací dojde k citelnému provzdušnění interiéru. Vertikální žaluzie lze  taktéž použít k zajímavému rozdělení interiéru. Díky široké pestrosti barev lze žaluzie sladit s interiérem. Látková žaluzie je ideální všude, kde potřebujete zvýšit pocit soukromí.

zal

Typy ovládání

Typy ovládání

min. šířka max. šířka max. výška max. plocha
0,15 m 4 m 4 m 16 m2

 

Vnitřní žaluzie IDK

Žaluzie IDS a IDK jsou v současné době nejpoužívanějším typem stínění v celé ČR. Zaručuje to tak ideální poměr mezi užitnou hodnotou a cenou. Osvědčená mechanika byla zkoušena při výrobě více než 1 mil. kusů a i tak  jsou horizontální žaluzie neustále zlepšovány a vyvíjeny ke stále větší dokonalosti.
Základem je široký horní nosič s bočními plastovými krytkami, pod kterými jsou uloženy montážní prvky. Řetízkem ovládaná žaluzie se řídí naklápění a vytahování lamel. Barva nosičů je vyráběna v bílém, stříbrném, hnědém provedení a taktéž v barvě přírodního a zlatého dubu a v imitacích dřeva.

Barevnost lamel poskytuje více než 60 barevných odstínů. Barevné provedení plastových dílů žaluzií tzn. žebříčku a pásky jsou vždy přizpůsobeny barvě horního nosiče a lamely. V poslední době je stále žádanější domykatelné (celostínící) provedení, které zajistí úplné doklopení žaluzie bez viditelných průhledů. Ovládání žaluzie je řešeno kuličkovým řetízkem, který je fixován na rámu okna.
Široký horní nosič zakrývá všechny spojovací prvky a díky své ploché konstrukci minimálně přesahuje příčný profil okna.

Žaluzie IDK a IDS najdou uplatnění ve všech interiérech.

min. šířka max. šířka max. výška max. plocha
0,18 m 2,2 m 2,4 m 5,28 m2

 

Vnitřní žaluzie MAX 25

MAX 25 je inovovaným typem žaluzie, která je ideální  pro všechny typy plastových oken a eurooken. Zaoblená krycí lišta  žaluzie kryje  prověřenou mechaniku systému 25 x 25 mm. Celá tak  působí velice čistě a harmonicky. Krycí lištou je dodávána v barvě bílé, stříbrné,  hnědé, dále v barvě přírodního a zlatého dubu a v imitacích dřeva.
Ovládání žaluzie, je stejně jako u typu IDS a IDK, kuličkovým řetízkem. Boční vedení (fixace) v silonových lancích zabraňuje nežádoucím pohybům žaluzie při vyklopení okna. Lamelky jsou dodávány ve více než 60 barevných odstínech a to v provedení síly lamel 0,18 a 0,21mm.
Barvy krycích plastových dílů, žebříčku a pásky jsou vždy kombinovány v  barvě horního nosiče a lamely. Stále žádanější domykatelné provedení patří již ke standartům moderního provedení žaluzie, které zajistí úplné zastínění žaluzie bez viditelných průhledů.
Horní zaoblená lišta elegantně splývá s rámem okna.

min. šířka max. šířka max. výška max. plocha
0,18 m 2,2 m 2,4 m 5,28 m2

 Žaluzie;Rolety;Podlahy Žaluzie Havířov, Rolety Havířov, Podlahy Havířov

telefon Havířov:
608 886 045

e-mail:
tora@toraint.cz

———————————

telefon Český Těšín:
773 826 190
e-mail:
toract@toraint.cz

———————————

otevírací doba:
pondělí - pátek
9 - 17 hod.
po dohodě kdykoliv