Vnitřní žaluzie IDK

Žaluzie IDS a IDK jsou v současné době nejpoužívanějším typem stínění v celé ČR. Zaručuje to tak ideální poměr mezi užitnou hodnotou a cenou. Osvědčená mechanika byla zkoušena při výrobě více než 1 mil. kusů a i tak  jsou horizontální žaluzie neustále zlepšovány a vyvíjeny ke stále větší dokonalosti.

Základem je široký horní nosič s bočními plastovými krytkami, pod kterými jsou uloženy montážní prvky. Řetízkem ovládaná žaluzie se řídí naklápění a vytahování lamel. Barva nosičů je vyráběna v bílém, stříbrném, hnědém provedení a taktéž v barvě přírodního a zlatého dubu a v imitacích dřeva.

Barevnost lamel poskytuje více než 60 barevných odstínů. Barevné provedení plastových dílů žaluzií tzn. žebříčku a pásky jsou vždy přizpůsobeny barvě horního nosiče a lamely. V poslední době je stále žádanější domykatelné (celostínící) provedení, které zajistí úplné doklopení žaluzie bez viditelných průhledů. Ovládání žaluzie je řešeno kuličkovým řetízkem, který je fixován na rámu okna. Široký horní nosič zakrývá všechny spojovací prvky a díky své ploché konstrukci minimálně přesahuje příčný profil okna.
Záruka na tento typ žaluzií činí 48 měsíců!

Žaluzie IDS a IDK najdou uplatnění ve všech interiérech.

min. šířka max. šířka max. výška max. plocha
0,18 m 2,2 m 2,4 m 5,28 m2Žaluzie;Rolety;Podlahy Žaluzie Havířov, Rolety Havířov, Podlahy Havířov

telefon Havířov:
608 886 045

e-mail:
tora@toraint.cz

———————————

telefon Český Těšín:
773 826 190
e-mail:
toract@toraint.cz

———————————

otevírací doba:
pondělí - pátek
9 - 17 hod.
po dohodě kdykoliv