Vnitřní rolety

Vnitřní rolety jsou určeny ke stínění interiérů prosklených ploch a taktéž k zastínění otvorů v rodinných domech a bytech, kancelářských budov, nemocnic apod. Rolety se vyrábí ve standardním provedení s jednoduchou konstrukcí bez navíjecího boxu a bočního vedení ovládané řetízkem nebo elektromotorem a taktéž v provedení s pevným půlkulatým krytem návinu a krycími lištami z hliníku. Pro snadné ovládání jsou látky rolet ukončeny lehkým hliníkovým profilem.
Možností montáže do zasklívacích lišt předcházíme jakémukoliv zásahu do okenního rámu, jenž by ovlivnil tepelné vlastnosti Vašeho okna. Při použití vhodné látky lze vytvořit zatemňující clonu s minimálními prosvity, a tak ochránit nejen Váš interiér, ale i Vaše soukromí. Rolety v provedení imitace dřeva vkusně doplňují i dřevěné okna.

Vnitřní látková roleta TRIOLA2 DEN/NOC   "Novinka"

Novátorské uvažování v textilních roletách. Roleta v provedení s dvojitým materiálem v horizontálních pásechs různou absorpcí světla. Dokonalé spojení žaluzie horizontální s atraktivitou textilní roletky. Roleta TRIOLA2 DEN/NOC je sestavena z úchytů Trioly2 napevno uchycených do montážního profilu PVC. Jeden konec látky je nastálo upevněn na hřídeli o průměru 17mm, zpevněné věšáky a druhý konec látky je zavěšený v blízkosti pomocného pásku brzdy nosného profilu PVC. Tato roletka je vhodná do rodinných domů, bytů, kanceláří apod. Jedná se o volně visící látkovou roletu bez krytu návinu, ovládanou plastovým řetízkem. Je možné ji namontovat na zeď či strop, případně na rám plastového nebo dřevěného eurookna.

Dva druhy montáže: na klipsech montovaných do stěny nebo uchycení bez šroubování.

 

Široká nabídka látek a deset různých barevných variant komponentů zaručuje roletě DEN/NOC dokonalý soulad s Vaším interiérem .

Vnitřní látková roleta TRIOLA

Systém TRIOLA je nejmenším systémem volně visících rolet dostupných na trhu,  umožňující montáž jak na zeď tak i do stropu. Lze také objednat systém s bočním silonovým vedením (fixace), umistěným po celé délce celéjo materiálu a tím dovoluje mít materiál neustále v blízkosti okenního skla. Každý systém má možnost úchytu bez šroubování.

 

Vnitřní látková roleta PASSIONATA

Jeden ze dvou systému rolet v kazetě určených pro montáž do rámu okna. Plochá kazetka (3,5cm) je šroubována do zasklívací lišty okna, šroubování je takřka neviditelné. Taktéž ploché vodící lišty jsou pomocí obostranné lepící pásky šetrně umístěny na zasklívací lištu okna. Kazeta, vodící lišty a těžítko jsou dostupné v široké škále barev( bílá, hnědá,šedá, žlutá, zelená, modrá nebo též olepená v imataci zlatého dubu, světlého dubu, tmavého dubu, ořechu a mahagonu).

 

Vnitřní látková roleta SUITA

Dalším systémem roletky v kazetce (4,5cm) je roletka Suita. Díky speciálnímu vyprofilování vodících lišt je možná montáž přímo na rám okna. Celá roletka se lepí na okenní rám pomocí oboustranné lepící pásky bez nutnosti narušení struktury okna. Kazeta, vodící lišty a těžítko jsou ve shodném barevném provedení jako u roletek Passionata.

 Žaluzie;Rolety;Podlahy Žaluzie Havířov, Rolety Havířov, Podlahy Havířov

telefon Havířov:
608 886 045

e-mail:
tora@toraint.cz

———————————

telefon Český Těšín:
773 826 190
e-mail:
toract@toraint.cz

———————————

otevírací doba:
pondělí - pátek
9 - 17 hod.
po dohodě kdykoliv