Venkovní rolety předokenní

Předokenní rolety si získávají v ČR stále větší oblibu. Především u novostaveb rodinných domů se stávají neodmyslitelnou součástí oken. Díky variabilitě provedení je dnes možno použít hliníkové rolety pro všechny typy okenních otvorů. Hliníkové rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod. Vedle vynikající protisluneční ochrany je to ochrana proti úniku tepla a proti hluku. Hliníkové rolety chrání konstrukce oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost. Uživatelé také oceňují ochranu proti vloupání. Proti nadzvednutí jsou rolety chráněny speciální pružinou.
Běžným doplňkem rolet dnes bývá motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním. K pohodlné obsluze rolet využíváme řídící jednotky (časové spínače) a ovládací jednotky značky SOMFY. Praktickým provedením předokenní rolety je kombinace s navíjecí protihmyzovou sítí. Hřídel je umístěna ve společném boxu s roletou a rovněž vodící lišty jsou společné pro síť i pro roletu.
Box venkovní rolety může být kulatý nebo hranatý. Dvě a více na sobě nezávislé rolety lze namontovat se společným kulatým boxem. Díky svému atraktivnímu vzhledu rolety vhodně doplňují estetický vzhled domu.
Žaluzie;Rolety;Podlahy Žaluzie Havířov, Rolety Havířov, Podlahy Havířov

telefon Havířov:
608 886 045

e-mail:
tora@toraint.cz

———————————

telefon Český Těšín:
773 826 190
e-mail:
toract@toraint.cz

———————————

otevírací doba:
pondělí - pátek
9 - 17 hod.
po dohodě kdykoliv