Rolety

Venkovní rolety předokenní

Předokenní rolety si získávají v ČR stále větší oblibu. Především u novostaveb rodinných domů se stávají neodmyslitelnou součástí oken. Díky variabilitě provedení je dnes možno použít hliníkové rolety pro všechny typy okenních otvorů. Hliníkové rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod. Vedle vynikající protisluneční ochrany je to ochrana proti úniku tepla a proti hluku. Hliníkové rolety chrání konstrukce oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost. Uživatelé také oceňují ochranu proti vloupání. Proti nadzvednutí jsou rolety chráněny speciální pružinou.
Běžným doplňkem rolet dnes bývá motorické ovládání s možností skupinového řízení jednotlivých rolet a centrálním ovládáním. K pohodlné obsluze rolet využíváme řídící jednotky (časové spínače) a ovládací jednotky značky SOMFY. Praktickým provedením předokenní rolety je kombinace s navíjecí protihmyzovou sítí. Hřídel je umístěna ve společném boxu s roletou a rovněž vodící lišty jsou společné pro síť i pro roletu.
Box venkovní rolety může být kulatý nebo hranatý. Dvě a více na sobě nezávislé rolety lze namontovat se společným kulatým boxem. Díky svému atraktivnímu vzhledu rolety vhodně doplňují estetický vzhled domu.
Interiérové rolety

Vnitřní rolety jsou určeny ke stínění interiérů prosklených ploch a taktéž k zastínění otvorů v rodinných domech a bytech, kancelářských budov, nemocnic apod. Rolety se vyrábí ve standartním provedení s jednoduchou konstrukcí bez navíjecího boxu a bočního vedení ovládané řetízkem nebo elektromotorem a taktéž v provedení s pevným půlkulatým krytem návinu a krycími lištami z hliníku. Pro snadné ovládání jsou látky rolet ukončeny lehkým hliníkovým profilem.
Možností montáže do zasklívacích lišt předcházíme jakémukoliv zásahu do okenního rámu, jenž by ovlivnil tepelné vlastnosti Vašeho okna. Při použití vhodné látky lze vytvořit zatemňující clonu s minimálními prosvity, a tak ochránit nejen Váš interiér, ale i Vaše soukromí. Rolety v provedení imitace dřeva vkusně doplňují i dřevěné okna.Žaluzie;Rolety;Podlahy Žaluzie Havířov, Rolety Havířov, Podlahy Havířov

telefon Havířov:
608 886 045

e-mail:
tora@toraint.cz

———————————

telefon Český Těšín:
773 826 190
e-mail:
toract@toraint.cz

———————————

otevírací doba:
pondělí - pátek
9 - 17 hod.
po dohodě kdykoliv