Laminátové plovoucí podlahy

Classen

Laminátové podlahy Classen spojují přírodní vzhled s vysokou odolností. Široký výběr dekorů dodá interiéru příjemné klima s jedinečným charakterem a zároveň umožňuje realizovat interiér dle Vašich představ. Systém EasyConect umožňuje velmi lehkou a rychlou pokládku. Speciální kombinace vosku ISOWAXX ve spojích propůjčuje podlahám Classen optimální ochranu proti ze shora pronikající vlhkosti.
Megaloc
Díky systému Megaloc je pokládka nezvykle jednoduchá a rychlá.
1 - panel přiložíme na delší stranu již položené podlahy
2 - pouhým zatlačením na panel shora provedeme přímé spojení panelů na kratší straně.
Možnost vyzkoušet si přímo na prodejně


Tarkett
Podlahy Tarkett využívají precizní zámkový systém T-LOCK, který zaručuje snadnou a rychlou pokládku. Pro maximální ochranu proti vlhkosti jsou jednotlivé lamely oštřeny technologií 3S. Základní deska HDF s hustotou 880kg/m3 zaručuje větší odolnost proti vlhkosti a vyjímečnou pevnost a stabilitu.
tarkettInovativní povrchová struktura, která nechá vyniknout hloubkou dekoru a v každém detailu věrně napodobuje strukturu dřeva. Trojrozměrný dojem podlah, tzv. Tarkett 3D, řady Legacy je zvýrazněn zkosením všech čtyř hran po celém obvodu každé lamely, což jedinečným způsobem dotváří přirozený vzhled podlahy z tvrdých dřevin.

ceny od 222kč bez DphŽaluzie;Rolety;Podlahy Žaluzie Havířov, Rolety Havířov, Podlahy Havířov

telefon Havířov:
608 886 045

e-mail:
tora@toraint.cz

———————————

telefon Český Těšín:
773 826 190
e-mail:
toract@toraint.cz

———————————

otevírací doba:
pondělí - pátek
9 - 17 hod.
po dohodě kdykoliv