Dřevěné žaluzie s bambusovou lamelou

Bambusové žaluzie jsou jedním z nejnovějších prvků na trhu stínění. Trend užití přírodních materiálů si nachází stále více příznivců . Bambus je travina, jejiž neobyčejné vlastnosti a vzhled se daří zúročit při výrobě nábytku i podlah a nejnověji při výrobě žaluzií. Vysoký obsah křemíku zaručuje pružnost a tvrdost. Čtyřnásobné válcované lakování s dvojitou povrchovou "Anti UV" úpravou zaručují dlouhou stálobarevnost.

Lamela pro výrobu žaluzií je tenká (tenčí než podobná použitá pro výrobu dřevěných žaluzií), lehká, neuvěřitelně pružná, přitom tvrdá a odolná. Nejde o masiv. Lamela je spojena lepením, kterým je docíleno maximální tvarové stálosti. Lamela se nekroutí, neprohýbá. Sám materiál napoví, že tyto žaluzie je možno použít i ve vlhkostně a tepelně nestabilních, avšak větraných prostorách (WC,koupelny,zimní zahrady)


Bambusová žaluzie EURO 25 je určená pro instalaci do křídel dřevěných oken a plastových oken. Montáž lze provést do zasklívací lišty s krytím montážních držáků širokou elegantní lištou. Žaluzie jsou standartně dodávány s bočním silonovým vedením, které zabraňuje jejim pohybům při vyklopení okna. Pro komfortní ovládání žaluzie je použit osvědčený systém převodovky a řetízku. (obr.1)

Bambusová žaluzie COMFORT 25 je určena pro instalaci na stěnu, strop nebo na okenní křídlo. Nejvýhodnější je montáž na stěnu nad okenní výklenek, kdy při vytažení žaluzie nedochází ke snížení výhledu z okna. I zde je použita boční fixace silonovou strunou a ovládání systémem převodovky a řetízku.  Horní profil je krytý uzavřenou garnýží. (obr.2)

Žaluzie;Rolety;Podlahy Žaluzie Havířov, Rolety Havířov, Podlahy Havířov

telefon Havířov:
608 886 045

e-mail:
tora@toraint.cz

———————————

telefon Český Těšín:
773 826 190
e-mail:
toract@toraint.cz

———————————

otevírací doba:
pondělí - pátek
9 - 17 hod.
po dohodě kdykoliv