Dřevěné podlahy

Barlinek


Barlinecká deska je dřevěná podlaha nejvyšší třídy dřeva. Dokonale v sobě spojuje užitkové i estetické hodnoty dřeva se snadnou montáži a údržbou. Barlinecká deska zaručuje dokonalou tepelnou i zvukovou izolaci, je odolná vůči deformování a mechanickému poškození. Díky hygroskopičnosti dřeva má schopnost přirozené regulace mikroklimatu interiéru, v němž je umístěna. Všechny složky použité během její výroby splňují nejnáročnější ekologické normy. Podlahu je možné bez obav pokládat v ložnicích, dětských pokojích i mateřských školách.

prurezbarlinek1. 2 vrstvy vrchního laku tvrzeného UV paprsky
2. 3 vrsty akrylového laku tvrzeného UV papprsky
3. Akrylový tmel tvrzený UV paprsky
4. podkladová vrstva tvrzená UV paprsky
5. horní nášlapná vrstva 3,5mm buk dub javor, jasan atd
6. střední vrstva 8mm smrkové dřevo
7. spodní vrstva 3mm smrkové dřevo


Kährs

Tento švédský výrobce vyrábí pouze dřevěné podlahy a dřevo je jediný obnovitelný materiál podlahových krytin. Vícevrstvá konstrukce podlahy znamená , že surovina se využívá tím nejefektivnějším způsobem. Podlahy se pokládají pomocí systému Woodloc, který zabezpečí těsný spoj bez použití lepidla. Podlahy jsou vyrobeny způsobem ohleduplným k životnímu prostředí a co nejmenším škodlivým dopadem na něj. Povrch se snadno čistí a udržuje bez použití silných chemikálií. Podlaha je odolná proti ohýbání, vyboulení i praskání,a to i během změny teploty a vlhkosti v různých ročních obdobích. Syntetická ředidla jsou nahrazena ředidly na bázi vody.

 

PrurezKahrs1. čtyři až šest vrstev akrylové povrchové úpravy vytvrzené UV zářením se nanáší ve výrobě a je možné po nich chodit ih¨ned po jejich položení.
2. krycí vrstvaz listnatého dřeva je k dispozici v mnoha různých druzích dřeva a vzorů.
3. Nosná vrstva zaručuje stabilitu a tvarovou stálost
4. Tyto výrobky silné 15mm a 7mm mají podklad z borového nebo jedlového dřeva, které ještě více napomáhá tvarové stálosti těchto podlah, které lze pokládat plovoucím způsobem

 

úpravy

1. Zkosení hran u 1-lamelových podlahových desek zvýrazní tvar prkna
2. Kartáčování dodá povrchu podlahy zvláštní dřevěný pocit. Účinek můžete měnit v závislosti na materiálu.
3. Použitím barevných mořidel můžeme dodat podlaze zcela odlišné barvy než které nám nabízí příroda.
4. Patentovaný spoj Woodloc - velmi pevný, bez použití lepidlaŽaluzie;Rolety;Podlahy Žaluzie Havířov, Rolety Havířov, Podlahy Havířov

telefon Havířov:
608 886 045

e-mail:
tora@toraint.cz

———————————

telefon Český Těšín:
773 826 190
e-mail:
toract@toraint.cz

———————————

otevírací doba:
pondělí - pátek
9 - 17 hod.
po dohodě kdykoliv